اتاق ها و سوئیت ها
این هتل دارای 29 واحد اقامتی می باشد که به صورت اتاق های دو تخته و سه تخته و رویال سوئیت ها و اتاق های VIP می باشد، نرخ های اتاقها شامل سرویس، صبحانه بوفه، اینترنت وایرلس، مینی بار ، چای و آب معدنی می باشد . ساعت تخلیه اتاق 12:00 و ساعت تحویل اتاق 14:00 می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اتاق ها و سوئیت های هتل و همچنین سفارش ارائه خدمات ویژه در مدت زمان اقامت، با شماره تلفن 01144203823 تماس حاصل فرمایید. همکاران ما در هتل المپیک شمال اقامت راحت و خاطره انگیزی را برای شما آرزو می نمایند.


اتاق دو تخته استاندارد


دارای یک تخت دبل، LCD 42 اینچ ،صندوق امانات ، سرویس بهداشتی و حمام دوش و نمای رو به جنگل می باشد. مساحت اتاق حدوداً 40 متر مربع است.

مشاهده جزییات

اتاق سه تخته استاندارد


دارای یک تخت دبل و یک تخت سینگل، LCD 42 اینچ ،صندوق امانات ، سرویس بهداشتی و حمام دوش و نمای رو به جنگل می باشد. مساحت اتاق حدوداً 60 متر مربع است.

مشاهده جزییات

رویال سوئیت تک خواب


دارای یک اتاق خواب و یک تخت دبل کینگ سایز، LCD 42 اینچ ،مینی بار ، صندوق امانات ، سرویس بهداشتی و حمام دوش و نمای رو به جنگل می باشد. مساحت اتاق حدوداً 70 متر مربع است.

مشاهده جزییات

سوئیت VIP دو خواب


دارای دو اتاق خواب و دو تخت دبل کینگ سایز و یک پذیرایی بزرگ و میز شش نفره ، LCD 42 اینچ ،صندوق امانات ، مینی بار، دو سرویس بهداشتی و حمام دوش و وان و جکوزی و نمای رو به جنگل می باشد. مساحت سوئیت حدوداً 90 متر مربع است.

مشاهده جزییات